Bosch Газонокосарка акумуляторна CityMower 18V-32-300 18В акб 1х4А·год 31л 30-60мм 9.4кг
Код:
75294
В наявності
Категорія:
Артикул:
0.600.8B9.A07
Виробник:
Bosch
Доставка:
Самовивіз з Нової Пошти
Кур'єр Нової Пошти
Працює від Li-ion акб 18V 4Ah. Комплектується зарядним пристроєм AL 1830 CV. Ширина косіння 320 мм. Розміри 1210x360x1030 мм, вага - 9.4 кг.
| Бренд | Bosch |
|---|---|
| Тип | газонокосарка |
| Ширина захоплення | 32 |
| Вага | 9.400000 |
| Колір | зелений |
| Мінімальна висота скошування | 30 |
| Максимальна висота скошування | 60 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Габарити | 121 x 36 x 103 |
| Ємність батареї | 4 |
| Час заряду акумулятора (100%) | 120 хв |
| Рівень шуму | 74 |
| Обсяг мішка | 31 |
| Вібрації: холостий хід | 2.5 |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Комплектація | пакувальна коробка, акумулятор, зарядний пристрій, травозбірник |
| Ріжуча система | лопатевий ніж |
Схожі товари
Газонокосарка мережева 2E GardenCut 38 1600Вт 38см 40л 25-75мм 12.7кг
Special Price
було
Тример садовий бензиновий SEQUOIA SPB5230PRO 2.2кВт 51.7см.куб 46см 8000об/хв ніж/ліска 2.4мм антивібраційна накладка 9кг
Special Price
було
Тример садовий акумуляторний DeWalt 18В 36см ліска 3.6кг без АКБ та ЗП
Тример садовий бензиновий STIGA BC555B 1550Вт 51.7см.куб 9500об/хв 45см 8.25кг