Gorenje BN1200AL
Категорія:
Артикул:
BN1200AL
Виробник:
Gorenje
Доставка:
Самовивіз з Нової Пошти
Кур'єр Нової Пошти
| Бренд | Gorenje |
|---|---|
| Тип пристрою | блендер |
| Потужність | 1200 |
| Матеріал ніжки блендера | прогумовані ніжки |
| Живлення | мережа |
| Колір | сірий |
| Вага | 3.100000 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Об'єм чаші | 1 |
| Функції | подрібнення |
Схожі товари
Tefal INFINY FORCE 3в1
Philips Блендер заглибний Series 5000, 1200Вт, 4в1, чопер XL, спіралайзер, чорний
Special Price
було
Russell Hobbs 24700-56 Desire
Special Price
було
Tefal HB643138
Gorenje Слайсер R607A
Philips Блендер HR3760/00
Tefal BL420131 BLENDFORCE
Philips Блендер стаціонарний Series 5000, 1000Вт, чаша-2000мл, сірий
Russell Hobbs Блендер стаціонарний Desire Red, 650Вт, чаша-1500мл, червоний