TEKHMANN Рубанок TP-82/1050 S 1050Вт 82мм стругання до 3мм 3.8кг
Код:
65606
В наявності
Рубанок електричний TP-82/1050 S призначений для стругання пиломатеріалів з деревини різних порід з можливістю регулювання глибини стругання до 3 мм, а також для зняття фасок і здійснення вибірки («фальцю», «чверті») по торцю, глибиною до 15 мм при виконанні столярних робіт, під час виготовлення різноманітних дерев’яних конструкцій, в тому числі для будівництва і ремонтних робіт у побутових умовах.
| Бренд | TEKHMANN |
|---|---|
| Частота холостого ходу | 13000 |
| Ширина обробки | 82 |
| Глибина обробки | 3 мм |
| Особливості | глибина вибірки фальцю (чверті): 15 мм, двосторонній пиловідвід, клас виробу: ІІ, однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією, система пиловидалення, стенд для стаціонарного використання, тонкі леза з двостороннім заточуванням, чохол для тирси на корпусі, вибірка чверті |