Gorenje SIH3000RBC
Категорія:
Артикул:
SIH3000RBC
Кур'єр Нової Пошти
Праска SIH3000RBC має потужність 3000 Вт. Праска SIH3000RBC оснащена функцією вертикального відпарювання. З її допомогою можна гладити штори, оббивку меблів і верхній одяг. Автоматичне відключення робить експлуатацію безпечною.
| Тип | праска з подачею пари |
| Потужність | 300 |
| Паровий удар (турбопар) | 105 |
| Підключення | дротове |
| Колір | бордовий із білим |
| Вага | 1.600000 |
| Довжина мережевого кабелю | 2.500000 |
| Габарити (ВхШхГ) | 128 x 150 x 310 |
| Об'єм ємності для води | 350 мл |
Схожі товари
Philips Прасувальна система Series 6000, 1800Вт, 1100мл, паровий удар -90гр, постійна пара - 45гр, верт. Відпарювання + дошка, керам. підошва, темно зелений
Special Price
було
Electrolux Праска E6SI1-2MN
Special Price
було
Philips Відпарювач компактний Series 5000, 1400Вт, 120мл, паровий удар -24гр, складана ручка, пластик, сіро-зелений
Electrolux Відпарювач компактний, 1200Вт, 100мл, постійна пара - 20гр, пластик. підошва, сірий
Gorenje SIH1800TQC
Philips Відпарювач ручний Handheld steamer 7000 Series STH7060/80
Sencor Праска, 2400Вт, 200мл, паровий удар -120гр, постійна пара - 25гр, Anti-calc, керам. підошва, фіолетовий
Russell Hobbs Відпарювач компактний Steam Genie Essential, 1600Вт, 220мл, паровий удар -22гр, постійна пара - 9гр, нерж. сталь, бірюзовий