Gorenje SIH2600BLC
Категорія:
Артикул:
SIH2600BLC
Кур'єр Нової Пошти
Праска SIH2600BLC має потужність 2600 Вт. Праска SIH2600BLC оснащена функцією вертикального відпарювання. З її допомогою можна гладити штори, оббивку меблів і верхній одяг. Автоматичне відключення робить експлуатацію безпечною.
| Тип | праска з подачею пари |
| Потужність | 2600 |
| Паровий удар (турбопар) | 95 |
| Підключення | дротове |
| Колір | синій з білим |
| Вага | 1.600000 |
| Габарити (ВхШхГ) | 128 x 150 x 310 |
| Об'єм ємності для води | 350 мл |
Схожі товари
Tefal Express Easy SV6131E0
Відпарювач Russell Hobbs Genie Maestro, 1700Вт, 750мл, паровий удар -20гр, верт. відпарювання, керам. підошва, синій
Special Price
було
Russell Hobbs Відпарювач компактний Steam Genie Essential, 1600Вт, 220мл, паровий удар -22гр, постійна пара - 9гр, нерж. сталь, бірюзовий
Special Price
було
Philips Праска 7000 Series, 3000Вт, 300мл, паровий удар -250гр, постійна пара - 50гр, нерж. сталь, пурпурний
Philips Праска DST7510/80
Electrolux Праска, 2200Вт, 250мл, паровий удар 90гр, нерж. сталь, зелено-білий
Philips Прасувальна система All-In-One 8500, 2200Вт, 1200мл
Philips Праска DST7030/20
Philips Відпарювач компактний Series 5000, 1400Вт, 120мл, паровий удар -24гр, складана ручка, чохол-рукавичка, колимок, пластик, синій