Gorenje SIH2200[SIH2200BBC]
Категорія:
Артикул:
SIH2200BBC
Виробник:
Gorenje
Доставка:
Самовивіз з Нової Пошти
Кур'єр Нової Пошти
Сила пари
Прасування з відпарюванням
Функція самоочищення
Подовження строку експлуатації
| Бренд | Gorenje |
|---|---|
| Тип | праска з подачею пари |
| Потужність | 2200 |
| Покриття робочої поверхні | керамічне |
| Постійний пар | 30 |
| Паровий удар (турбопар) | 90 |
| Підключення | дротове |
| Колір | білий, бузковий |
| Вага | 1.300000 |
| Комплектація | мірний стакан для води |
| Об'єм ємності для води | 280 мл |
Схожі товари
Gorenje SIH2200[SIH2200BLC]
Sencor Праска, 2200Вт, 380мл, паровий удар -120гр, постійна пара - 25гр, керам. підошва, зелений
Special Price
було
Gorenje SIH2200[SIH2200RBC]
Panasonic NI-M300TVTW
Philips Відпарювач компактний Series 5000, 1400Вт, 120мл, паровий удар -24гр, складана ручка, пластик, сіро-зелений
Special Price
було
Russell Hobbs Праска Easy Store Pro, 2400Вт, 320мл, паровий удар -180гр, постійна пара - 45гр, зберігання шнура, керам. підошва, біло-синій
Philips 8000 Series GC801/10
Sencor Праска, 2200Вт, 380мл, постійна пара - 30гр, Anti-Calс, Drip-Stop, керам. підошва, голубий
Philips Праска Series 2000, 2000Вт, 250мл, паровий удар -100гр, керам. підошва, червоний
Праска Russell Hobbs дорожній, 760Вт, 80мл, нерж. сталь, блакитна