Gorenje SIH2200[SIH2200BLC]
Категорія:
Артикул:
SIH2200BLC
Кур'єр Нової Пошти
Сила пари
Прасування з відпарюванням
Функція автоматичного вимкнення
Залишили праску без нагляду? Не проблема
Функція самоочищення
Подовження строку експлуатації
| Тип | праска з подачею пари |
| Потужність | 2200 |
| Покриття робочої поверхні | керамічне |
| Постійний пар | 30 |
| Паровий удар (турбопар) | 90 |
| Підключення | дротове |
| Колір | білий, синій |
| Вага | 1.300000 |
| Комплектація | мірний стакан для води |
| Об'єм ємності для води | 280 мл |
Схожі товари
Праска Sencor, 2800Вт, 330мл, паровий удар -195гр, постійна пара - 55гр, pro та auto режими, керам. підошва, біло-коричневий
Special Price
було
Tefal Express Easy SV6131E0
Відпарювач Russell Hobbs Genie Maestro, 1700Вт, 750мл, паровий удар -20гр, верт. відпарювання, керам. підошва, синій
Special Price
було
Sencor Праска, 2200Вт, 380мл, паровий удар -120гр, постійна пара - 25гр, керам. підошва, зелений
Праска Russell Hobbs, 3100Вт, паровий удар -210гр, верт. відпарювання, керам. підошва, чорно-синий
Russell Hobbs Відпарювач Genie Colour Control, 1800Вт, 200мл, 32Бар, фіолетовий
Electrolux Відпарювач компактний, 1200Вт, 100мл, постійна пара - 20гр, пластик. підошва, сірий