2E Корпус Basis RD8603U-400 з БЖ 2E ATX400W, 1xUSB3.0, 2xUSB2.0, VGA 320мм, mATX, чорний
Код:
33090
В наявності
Виготовлений із сталі 0.5мм. Типорозмір корпусу Mini Tower - це сумісність із материнськими платами Micro ATX, Mini ITX.
2E BASIS RD8603U-400 підійде для складання компактної домашньої або офісної системи, а також бюджетної середнього рівня робочої станції. Корпус надає можливості монтажу достатньої кількості накопичувачів та численних плат розширення (4 слоти розширення), відеоадаптера довжиною до 320 мм. У корпусі передбачено простір для акуратного розміщення кабелів, можна встановити два вентилятори, охолодження для процесора висотою не більше 142 мм.
Для підключення, керування та контролю за комп'ютерною периферією в арсеналі корпусу є роз'єми 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, HD AUDIO+MIC, кнопки та індикатори Power, Reset, Power LED, HDD LED. У корпус вбудований блок живлення (з кабелем живлення), потужністю 400W - верхнє розташування.
У комплектацію моделі включено інструкцію та набір кріпильних елементів.
| По напрямках | стандратний/офісний |
|---|---|
| Тип корпусу | Mini Tower |
| Тип материнської плати | mini-ITX, micro-ATX |
| Відсіків 5,25" | 1 |
| Внутрішніх відсіків 2.5" | 2 |
| Внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Отворів під слоти розширення | 4 |
| Потужність комплектного БЖ | 400 Вт |
| Місць для 12 см вентиляторів | 1 |
| Роз'ємів USB 2.0 | 2 |
| Роз'ємів USB 3.0 | 1 |
| Матеріал | сталь, пластик |
| Колір корпусу | чорний |
| Вага | 3 |
| Комплект поставки | Інструкція користувача, набір кріпильних елементів |
| Висота процесорного кулера (макс.) | 142 |
| Розташування БЖ | верхнє |
| Максимальна довжина VGA | 320 |
| Місць для 8 см вентиляторів | 1 |
| Висота | 361 |
| Ширина | 188 |
| Глибина | 360 |
| Пікова потужність БЖ | 400 |
| Номінальна потужність БЖ | 200 |
| Конектор живлення мат.плати | 24 pin |
| Конектор живлення процесора | 4 pin |
| Конектор живлення відеокарт | ні |
| Кнопки | HDD LED, Power, Power LED, Reset |
| Охолодження | 1x120 мм вентилятор |