Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-I31 16" WUXGA IPS, Intel i7-14650HX, 32GB, F1TB, NVD5050-8, Lin, чорний
Код: 91708
В наявності
Особливості
Технології (використовувані)
  • IPS Acer ComfyView дисплей
  • Частота оновлення 180 Гц
  • Intel Turbo Boost та підтримка розгону
  • NVIDIA RTX з трасуванням променів
  • DDR5 (dual-channel)
  • PCIe Gen4 NVMe SSD
  • WiFi 6E
  • Bluetooth 5.4
Технічні характеристики
  • Артикул: NH.U66EU.007
  • Серія: Predator Helios Neo 16 PHN16-I31
  • Дисплей: 16" WUXGA (1920×1200), IPS, 180 Гц
  • Процесор: Intel Core i7-14650HX (2.2–5.2 ГГц, 30 МБ L3)
  • Оперативна пам’ять: 32 ГБ DDR5 (2×16 ГБ)
  • Накопичувач: 1 ТБ M.2 PCIe Gen4 SSD
  • Відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 5050, 8 ГБ GDDR7
  • Камера: FHD
  • Бездротові: WiFi 6E, Bluetooth 5.4
  • Порти: 2×USB 3.2, 1×USB 3.1, 2×USB-C (USB 3.2 Gen 2), HDMI 2.1, RJ-45
  • ОС: Linux ESHELL
  • Акумулятор: 92 Вт·год
  • Розміри: 356.78 × 275.50 × 26.75 мм