ASUS Монітор 27" TUF Gaming VG27AQML1A-W 2xHDMI, DP, 2xUSB, MM, IPS, 2560x1440, 260Hz, 1ms, DCI-P3 90%, AdaptiveSync, Pivot, HDR400, білий
-8%
Код: 60551
В наявності
ЧАСТОТА ОНОВЛЕННЯ 260 ГЦ (OC), ЧАС ВІДГУКУ 1 МС (MPRT)
ADAPTIVE SYNC
Розширений динамічний діапазон
ELMB Sync
Variable Overdrive
Інтуїтивне керування
Shadow Boost
GamePlus
GameVisual
Мінімізація мерехтіння екрана
ФІЛЬТРАЦІЯ СИНЬОГО СВІТЛА
Різні варіанти підключення
ЕРГОНОМІЧНИЙ ДИЗАЙН
Бренд ASUS
Тип пристрою монітор
Діагональ екрану 27
Покриття екрану матове
Підтримка сторін 16:9
Рекомендована роздільна здатність 2560x1440
Яскравість екрану 400 кд/м2
Час реакції 1
Кут огляду по вертикалі 178
Кут огляду по горизонталі 178
HDMI 2 шт
Настінне кріплення VESA 100x100
Споживана потужність 26
Додатково Гніздо для штатива 1/4"
Габарити (ШхВхТ) 614,9 x 533,8 x 213,8
Область перегляду (HxV) 596,736 x 335,664
Глибина кольору 10
Кут нахилу від -5 до +20°
Регулювання по висоті 130
Призначення для ігор
Частота оновлення 260
Колірний обхват 90
Cтандарт безпеки та сертифікати Energy Star, AMD FreeSync Premium, G-SYNC Compatible, TÜV Flicker-free, TÜV Low Blue Light, VESA AdaptiveSync Display 240Hz, VESA DisplayHDR 400