ASUS Монітор 34" TUF Gaming VG34VQL1B 2xHDMI, 2xDP, USB, MM, VA, 3440x1440, 21:9, 165Hz, 1ms, CURVED, FreeSync, HAS, HDR400
-5%
Код: 40927
В наявності
Надширокого імерсивні кривизна
Надшвидка частота оновлення 165 Гц
Більш яскраві зображення HDR
Режим мульти-HDR
Інтуїтивне керування
Подивіться, що ховається в тіні
GameVisual
GamePlus
Технологія Flicker-Free
Технологія наднизького синього світла
Можливості підключення
Насолоджуйтеся широкими можливостями підключення, включаючи два DisplayPort 1.4, два HDMI (V2.0), концентратор USB і роз'єм для навушників 3,5 мм для підключення до широкого спектру мультимедійних пристроїв.