Könner & Söhnen Зарядний пристрій AW05-1208, 12В, 2A/8A, 210~240В/50Гц
Код: 56294
В наявності
Особливості:
Цикл зарядки складається з 9 автоматичних ступенів.
Упаковка - картонна коробка.
LCD ДИСПЛЕЙ ІЗ ПІДСВІЧУВАННЯМ
РЕЖИМ ПОВІЛЬНОЇ ЗАРЯДКИ
Для гелевих, свинцево-кислотних батарей. Зарядка виконується пониженим струмом max 2А і контролюється мікропроцесором.
РЕЖИМ ШВИДКОЇ ЗАРЯДКИ
Для нормальних, гелевих, свинцево-кислотних батарей. Зарядка виконується струмом max 8А у швидкому режимі і контролюється мікропроцесором.
ЗАРЯДКА AGM БАТАРЕЙ
Зарядка виконується максимальним струмом 8А і контролюється мікропроцесором. Мікропроцесор оцінює стан батареї та встановлює силу зарядного струму і напругу відповідним чином. Це дозволяє найбільш ефективно заряджати акумулятор та продовжити строк його експлуатації.
РЕЖИМ ВІДНОВЛЕННЯ (ДЕСУЛЬФАТУВАННЯ)
РЕЖИМ ІМІТАЦІЯ АКБ
Режим живлення з постійною напругою 13,8 В та струмом до 5 А, призначений для живлення комп’ютерної системи автомобіля при заміні акумулятора (дозволяє замінити акумулятор, що вийшов з ладу, без втрати налаштувань в автомобілі).
ФУНКЦІЯ ПАМ'ЯТІ
МАКСИМАЛЬНО БЕЗПЕЧНИЙ ПРОЦЕС ЗАРЯДЖАННЯ
Для максимальної безпеки процесу заряджання, пристрій має такі захисти:
  • захист від короткого замикання
  • захист від неправильного підключення (зворотня полярність)
  • захист від перегріву зарядного пристрою (переходить у режим повільної зарядки)
МЕТАЛЕВА СКОБА
Для підвішування пристрою корпус має металеву скоба, що складається.
ПРОГУМОВАНІ НАКЛАДКИ
Клеми для підключення до акумулятору захищені прогумованими накладками.
Бренд Könner & Söhnen
Тип зарядний пристрій
Мінімальна ємність акумуляторів 10
Максимальна ємність акумуляторів 160
Напруга АКБ 12
Зарядний струм 2
Робоча температура -20 °C ... +50 °C