Монітор LG 29" 29U531A-W HDMI, DP, USB-C, MM, IPS, 2560:1080, 21:9, 100Hz, 1ms, sRGB 99%, HDR10
Код:
88771
В наявності
Особливості
Технології (використовувані)
- IPS-панель 29"
- Співвідношення сторін 21:9
- Частота оновлення 100 Гц
- HDR10 та HDR Effect
- sRGB 99%
- Black Stabilizer
- Dynamic Action Sync
- Режими FPS та RTS
- Апаратний приціл
- Super Resolution+
- Flicker Safe
- Reader Mode
- LG Switch, Dual Controller
- USB-C (Power Delivery через DP)
Технічні характеристики
- Код товару: 29U531A-W
- Діагональ: 29" (73 см)
- Тип матриці: IPS
- Співвідношення сторін: 21:9
- Частота оновлення: 100 Гц
- Час відгуку: 5 мс (GtG)
- Пікова яскравість: 350 кд/м²
- Колірне охоплення: sRGB 99%
- Глибина кольору: 16,7 млн (8bit + FRC)
- Крок пікселя: 0.2626 × 0.2628 мм
- Аудіо: 2×5 Вт, Maxx Audio
- Регулювання: нахил -5 ~ +15º
- Кріплення VESA: 100 × 100 мм