Гайковерт ударний акумуляторний Milwaukee M12 FCIWF12G3-502X 12В АКБ 2х5А·год 542Нм 0-3000об/хв 1/2" ЗП M12C кейс 1.5кг
Код:
89539
Special Price
було
В наявності
Категорія:
Артикул:
Виробник:
Milwaukee
Доставка:
Самовивіз з Нової Пошти
Кур'єр Нової Пошти
| Бренд | Milwaukee |
|---|---|
| Конструкція | пістолетна |
| Максимальний крутний момент | 542 |
| Швидкість обертання | 3000 |
| Ємність аккумулятору | 5 |
| Напруга | 12 |
| Колір | червоний з чорним |
| Комплектація | пластиковий кейс, акумулятор - 2шт, гайковерт, зарядний пристрій |
| Тип патрона | квадрат |
| Тип | гайковерт ударний |
Схожі товари
Дриль-шурупокрут ударний DeWalt безщітковий XR Li-Ion 18В 65Нм 450-1650об·хв патрон 13мм 1.2кг без АКБ та ЗП
Special Price
було
Bosch Гайковерт GDX 18V-200 C аккумуляторный
Neo Tools Гайковерт ударний Energy+ 18В безщітковий 2500об·хв 350Нм 1/2" 3 швидкості 1.1кг без АКБ та ЗП
Bosch Professional GSR 12V-30
Milwaukee Шурупокрут-дриль акумуляторний M18 BLPDRC-502C 18В 2х5А·год М12-М18 60Нм 0·1700об·хв 1.5кг
Шурупокрут-дриль ударний акумуляторний DeWALT McLaren F1 TEAM LIMITED EDITION 18В 2х5А·год 90Нм 0-450·0-1650об/хв кейс ЗП 1.34кг