TEKHMANN Фрезер TR-12/2000 2000Вт цанга 8 та 12мм 6000-22000об·хв 4.3кг
Код:
65619
В наявності
Конструкцією виробу передбачена можливість регулювання:
- глибини різання кінцевої фрези;
- швидкості обертання шпинделя;
- положення паралельного бічного упору.
| Бренд | TEKHMANN |
|---|---|
| Вид | фрезер |
| Тип | електричний |
| Споживана потужність | 2000 |
| Додатково | клас виробу: ІІ, однофазний колекторний двигун з подвійною ізоляцією |
| Тип живлення | від мережі |
| Діаметр патрона | 12 мм, 8 мм |