Ноутбук ASUS ROG Zephyrus Duo 16 GX651AX-SR100X 16" 3K Touch OLED, Intel Ultra 9 386H, 64GB, F2TB, NVD5090-24, noOS, Сірий
Код: 92126
В наявності
64 ГБ LPDDR5X 8533 МГц забезпечують абсолютну плавність роботи навіть при надважких багатозадачних навантаженнях: одночасна робота з десятками вкладок, професійними IDE, VM, монтажем 8K-відео, важкими CAD-проєктами чи складними ML-задачами.
Ноутбук також має преміальний комплект постачання: стилус ASUS Pen із бездротовою зарядкою, ігрову мишу ROG Gladius III, додатковий 100W Type-C адаптер живлення для мобільного використання та фірмовий рюкзак Backpack for Duo 2026.
Особливості
  • 16" 3K Touch OLED-дисплей (2880×1800), 16:10
  • Частота оновлення 120 Гц
  • Яскравість до 1100 ніт
  • 100% DCI-P3, професійна кольоропередача
  • Intel® Core™ Ultra 9 386H до 4.9 ГГц
  • Intel® NPU до 50 TOPS для AI-задач
  • NVIDIA® GeForce RTX™ 5090 Laptop GPU
  • 24 ГБ GDDR7 відеопам’яті
  • 64 ГБ LPDDR5X 8533
  • SSD 2 ТБ PCIe® 5.0 NVMe™
  • Windows 11 Pro
  • Wi-Fi 7 + Bluetooth 6.0
  • Thunderbolt™ 4 + HDMI 2.1 FRL
  • Dolby Atmos + Smart Amp
  • AI Noise Canceling
  • IR-камера 1080P для Windows Hello
  • RGB-підсвічування клавіатури
  • Copilot Key
  • Батарея 90Wh
  • Вага 2.82 кг
Технології
Для кого
Ця модель створена для:
  • професійних геймерів
  • стрімерів
  • 3D-художників
  • архітекторів
  • дизайнерів
  • відеомонтажерів
  • motion-дизайнерів
  • AI-розробників
  • ML-інженерів
  • програмістів
  • Unreal Engine / Blender / CAD-фахівців
  • користувачів, яким потрібен абсолютний максимум продуктивності
Висновок
Бренд ASUS
Тип ноутбук
Діагональ екрану 16
Розподільна здатність дисплея 2880x1800
Виробник процесора Intel
Кількість ядер процесора 16
Тип оперативної пам'яті LPDDR5X
Тип відеокарти дискретна
Серія відеокарти NVIDIA GeForce RTX
Обсяг відеопам'яті 24 ГБ
Тип пам'яті GDDR7
Тип накопичувача SSD
Кількість осередків батареї 4
Енергетична ємність батареї 90 Вт·год
Габарити ( ВxШxГ ) 35.5 x 24.7 x 1.99
Колір сірий
Призначення споживчі
Ємність SSD накопичувача 2 ТБ
Комплектація Backpack for Duo (2026), Stylus with wireless charger (ASUS Pen SA205H-MPP2.6 support), ROG Gladius III Mouse P514, TYPE-C, 100W AC Adapter, Output: 20V DC, 5A, 100W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
Тип матриці OLED
Обсяг ОЗУ 64 ГБ
Блок живлення Rectangle Conn, 250W AC Adapter, Output: 20V DC, 12.5A, 250W, Input: 100-240V AC, 50/60Hz universal