MikroTiK Блок живлення G1483-0600WNB
Код:
64713
В наявності
MikroTik G1483-0600WNB - блок живлення 54.5V 10.35А 600W - гаряча заміна - для PoE++ комутатора MikroTik CRS320-8P-8B-4S+RM. Комутатор поставляється з одним БЖ потужністю 600 Вт і слотом розширення для другого БЖ, який може збільшити загальну вихідну потужність до 1150 Вт, до 90 Вт на PoE++ порт.
Артикул:
G1483-0600WNB
Виробник:
MikroTiK
Доставка:
Самовивіз з Нової Пошти
Кур'єр Нової Пошти