MikroTiK Блок живлення MT48-480095-11DG
Артикул:
MT48-480095-11DG
Виробник:
MikroTiK
Доставка:
Самовивіз з Нової Пошти
Кур'єр Нової Пошти
Блок живлення MikroTik MT48-480095-11DG 48V, 0.95A, 45.6W сумісний з GPER (Gigabit Passive Ethernet Repeater) і PoE комутатором netPower 15FR (CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT).