Терморегулятор Navin EH84BM-16A 5...35 °C для теплої підлоги механічний накладний дротовий датчик 16A 230В чорний
Код:
88401
В наявності
Терморегулятор
Технології (використовувані)
- Механічний поворотний регулятор для ручного вибору температури
- Датчик NTC для контролю температури поверхні підлоги
- Захист від перегріву з автоматичним відключенням
- Перемикання режимів нагрів/охолодження бічною кнопкою
- Світлодіодний індикатор стану та діагностики помилок
- Накладна конструкція корпусу для поверхневого монтажу
Технічні характеристики
- Артикул: 24-660171-0240
- Серія: EH84BM-16A
- Матеріал: Пластик
- Колір: Чорний матовий
- Напруга: AC 95-230 В, 50/60 Гц
- Струм навантаження: 16 А
- Діапазон встановлення температури: 5...35°C
- Робоче середовище: -5...+50°C