Терморегулятор Navin EH84WM-16A 5...35 °C для теплої підлоги механічний накладний дротовий датчик 16A 230В білий
Код:
88397
В наявності
Особливості
Технології (використовувані)
- Механічний поворотний регулятор для ручного встановлення температури
- Датчик NTC для моніторингу температури підлоги
- Захист від перегріву з автоматичним відключенням
- Перемикання режимів нагрів/охолодження бічною кнопкою
- Світлодіодний індикатор робочого стану та помилок
- Накладний монтаж для поверхневого встановлення
Технічні характеристики
- Артикул: 24-160171-0140
- Серія: EH84WM-16A
- Розміри (ВхШхГ): 9,6x9,6x3 см
- Матеріал: Пластик
- Колір: Білий матовий
- Напруга: AC 95-230 В, 50/60 Гц
- Струм навантаження: 16 А
- Діапазон встановлення температури: 5...35°C
- Робоче середовище: -5...+50°C