Philips 3000 series STH3000/20
Код:
49913
Special Price
було
В наявності
Ручний відпарювач серії 3000 - це легке і компактне складне пристрій для
простого використання і зберігання, яке допоможе привести одяг в норму в будь-який
час і в будь-якому місці. Він стане для вас ідеальним варіантом для швидкого і зручного
відпарювання будинку і в дорозі.
Категорія:
Артикул:
STH3000/20
Виробник:
Philips
Доставка:
Самовивіз з Нової Пошти
Кур'єр Нової Пошти
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Тип | вертикальний відпарювач |
| Постійний пар | 20 |
| Підключення | дротове |
| Колір | синій |
| Довжина мережевого кабелю | 2 |
| Об'єм ємності для води | 100 мл |
| Особливості | готовність до роботи, зйомний резервуар для води |
Схожі товари
Philips DST5030/20
Special Price
було
Philips PerfectCare 8000 PSG8040/60
Philips Праска DST7040/80 Серія 7000
Philips Відпарювач компактний Series 5000, 1400Вт, 120мл, паровий удар -24гр, складана ручка, чохол-рукавичка, колимок, пластик, синій
Sencor Праска SSI 5800VT
Gorenje SIH3000RBC
Gorenje SIH2800TQC
Russell Hobbs Праска Light&Easy Pro, 2600Вт, 240мл, паровий удар -130гр, постійна пара - 40гр, керам. підошва, біло-рожевий
Russell Hobbs Відпарювач Steam Genie 2-в-1, 1700Вт, 150мл, паровий удар -20гр, постійна пара - 20гр, керам. підошва, синій
Товари бренду
Philips 3000 series DST3010/30
Philips Прасувальна система Series 6000, 1800Вт, 1100мл, паровий удар -90гр, постійна пара - 45гр, верт. Відпарювання + дошка, керам. підошва, темно зелений
Відпарювач Philips компактний Series 7000, 1500Вт, 100 и 200мл, паровий удар -28гр, рукавичка, чохол, нерж. сталь, білий
Philips Праска Series 2000, 2000Вт, 250мл, паровий удар -100гр, керам. підошва, червоний
Philips Праска 7000 Series, 3000Вт, 300мл, паровий удар -250гр, постійна пара - 50гр, нерж. сталь, пурпурний