Об'єктив Sony 135mm, f/2.8 STF DSLRA100
Категорія:
Артикул:
SAL135F28.AE
Виробник:
Sony
Доставка:
Самовивіз з Нової Пошти
Кур'єр Нової Пошти
| Бренд | Sony |
|---|---|
| Система | Minolta, Sony |
| Максимальна діафрагма | f/2.8 |
| Мінімальна діафрагма | f/31 |
| Розмір матриці | APS-C |
| Мінімальна дистанція фокусування | 0.870000 |
| Максимальне збільшення | 0.25 |
| Конструкція (елементів / груп) | 8 елементів у 6 групах |
| Кількість пелюсток діафрагми | 9 |
| Діаметр фільтра | 72 |
| Габарити (діаметр x довжина) | 80x99 |
| Вага | 730 |
| Кути огляду | 12° |
| Тип об'єктива | фікс |
| Байонет (кріплення) | Sony/Minolta A |
| Фокусна відстань | 135 мм |
Схожі товари
Об'єктив Canon RF 14mm F1.4L VCM
Canon Об`єктив RF 100-400 mm f/5.6-8 IS USM
Sony SEL-16F28 16mm F2.8
Canon RF 14-35mm f/4 L IS USM
Об'єктив Sony 16mm f/1.8 G для NEX FF
Sony 28mm f/2.0
Об'єктив Sony 16-50mm f/3.5-5.6 OSS II для NEX
Sony 50mm, f/2.8 Macro для NEX FF
Canon Об'єктив RF-S 7.8mm F4 STM DUAL
Nikon Z NIKKOR MC 105mm f2.8 VR S
Об'єктив Sony 50mm, f/2.8 Macro DSLRA100
Об'єктив Sony 16-80mm, f/3.5-4.5 DSLRA100
Sony 16-35mm f/2.8 SSM Carl Zeiss II DSLR/SLT
Об'єктив Canon RF 50mm f/1.4 L VCM
Sony SEL-P18105 18-105mm F4
Товари бренду
Об'єктив Sony 35mm f/1.4 G
Sony Об`єктив 11mm, f/1.8 для NEX
Об'єктив Sony FE 16-25mm F/2.8 G
Sony 85mm f/1.4 GM
Об'єктив Sony 50-150mm f/2.0GM White для NEX FF
Об'єктив Sony 16-35mm, f/4.0 G для камер NEX FF
Об'єктив Sony 100mm f/2.8 Macro GM для NEX FF
Sony 50mm, f/1.8
Об'єктив Sony 18-110mm, f/4.0 G Power Zoom (E-mount)
Sony SEL1018 10-18mm F4.0 OSS
Sony 35mm, f/1.8 для камер NEX FF
Sony 100-400mm, f/4.5-5.6 GM OSS для NEX FF
Sony 28mm f/2.0