Об'єктив Sony 18-250mm, f/3.5-6.3 DSLRA100
Категорія:
Артикул:
SAL18250.AE
Виробник:
Sony
Доставка:
Самовивіз з Нової Пошти
Кур'єр Нової Пошти
| Бренд | Sony |
|---|---|
| Система | Minolta, Sony |
| Максимальна діафрагма | f/3.5 – 6.3 |
| Мінімальна діафрагма | f/22 |
| Розмір матриці | APS-C |
| Мінімальна дистанція фокусування | 0.450000 |
| Максимальне збільшення | 0.3 |
| Конструкція (елементів / груп) | 16 елементів у 13 групах |
| Кількість пелюсток діафрагми | 7 |
| Діаметр фільтра | 62 |
| Габарити (діаметр x довжина) | 75x86 |
| Вага | 440 |
| Тип об'єктива | універсальний |
| Байонет (кріплення) | Sony/Minolta A |
| Фокусна відстань | 18 - 250 мм |
Схожі товари
Fujifilm Об'єктив XF-56mm F1.2 R WR
Sony 12-24mm f/2.8 GM для NEX FF
Sony 24mm, f/2.8 G для камер NEX
Canon Об'єктив RF 5.2mm f/2.8 Dual Fisheye
Sony 16-35mm f/2.8 SSM Carl Zeiss II DSLR/SLT
Canon Об`єктив RF 100-400 mm f/5.6-8 IS USM
Об'єктив Sony FE 16-25mm F/2.8 G
Nikon 20mm f/1.8G ED AF-S
Об'єктив Sony 16mm f/1.8 G для NEX FF
Sony PZ 28-135mm f/4.0 OSS
Sony 35mm f/1.8
Sony SEL-P18105 18-105mm F4
Об'єктив Canon RF 7-14mm f/2.8-3.5 L Fisheye STM
Об'єктив Sony 50mm, f/2.8 Macro DSLRA100
Fujifilm XF 16mm F2.8 R WR Black
Canon RF 24-105mm f/4 L IS USM
Товари бренду
Sony 16-55mm, f/2.8 G для NEX
Sony 35mm, f/1.8 для камер NEX FF
Sony SEL-P18105 18-105mm F4
Sony 28mm f/2.0
Sony Об'єктив 16-35mm f/2.8 GM2 для NEX FF
Sony 50mm, f/1.8
Sony Об'єктив FE 24-50mm F/2.8 G
Об'єктив Sony 18-110mm, f/4.0 G Power Zoom (E-mount)
Об'єктив Sony 100mm f/2.8 Macro GM для NEX FF
Sony 85mm f/1.4 GM
Об'єктив Sony 16-35mm, f/4.0 G для камер NEX FF
Об'єктив Sony 50-150mm f/2.0GM White для NEX FF
Sony SEL-2470Z 24-70mm F4
Sony 35mm f/1.8