Об'єктив Sony 16-80mm, f/3.5-4.5 DSLRA100
Категорія:
Артикул:
SAL1680Z.AE
Виробник:
Sony
Доставка:
Самовивіз з Нової Пошти
Кур'єр Нової Пошти
| Бренд | Sony |
|---|---|
| Система | Minolta, Sony |
| Максимальна діафрагма | f/3.5 – 4.5 |
| Мінімальна діафрагма | f/22 |
| Розмір матриці | APS-C |
| Мінімальна дистанція фокусування | 0.060000 |
| Максимальне збільшення | 0.24 |
| Конструкція (елементів / груп) | 14 елементів у 10 групах |
| Кількість пелюсток діафрагми | 7 |
| Діаметр фільтра | 62 |
| Габарити (діаметр x довжина) | 72x83 |
| Вага | 445 |
| Тип об'єктива | універсальний |
| Байонет (кріплення) | Sony/Minolta A |
| Фокусна відстань | 16 - 80 мм |
Схожі товари
Об’єктив Fujifilm XC-35mm F2
Canon RF 70-200mm f/2.8L IS USM
Canon Об'єктив RF 28mm f/2.8 STM
Canon Об`єктив RF 100-400 mm f/5.6-8 IS USM
Об'єктив Sony 400-800mm, f/6.3-8.0 G для NEX FF
Об'єктив Sony 100mm f/2.8 Macro GM для NEX FF
Canon Об'єктив RF 200-800mm f/6.3-9 IS USM
Об'єктив Canon RF 3.9mm f/3.5 Dual Fisheye
Canon Об'єктив RF 24mm F1.4L VCM
Об'єктив Sony 50-150mm f/2.0GM White для NEX FF
Fujifilm XF 35mm F2.0[Silver]
Sony 35mm f/1.8
Canon Об'єктив RF-S10-18mm f/4.5-6.3 IS STM
Об'єктив Canon RF 7-14mm f/2.8-3.5 L Fisheye STM
Sony 35mm, f/2.8 Carl Zeiss для камер NEX FF
Canon Об'єктив RF 16-28mm f/2.8 IS STM
Товари бренду
Об'єктив Sony 18-110mm, f/4.0 G Power Zoom (E-mount)
Sony 28mm f/2.0
Sony 12-24mm f/2.8 GM для NEX FF
Sony PZ 28-135mm f/4.0 OSS
Sony 16-35mm f/2.8 SSM Carl Zeiss II DSLR/SLT
Sony SEL-2470Z 24-70mm F4
Sony 50mm, f/2.5 G для камер NEX
Sony 35mm, f/1.8 для камер NEX FF
Sony SEL1018 10-18mm F4.0 OSS
Sony 85mm f/1.4 GM
Sony 50mm, f/1.8
Sony Об'єктив FE 24-50mm F/2.8 G
Sony 50mm, f/2.8 Macro для NEX FF
Sony 100-400mm, f/4.5-5.6 GM OSS для NEX FF
Sony 50mm, f/1.8 Black для камер NEX
Sony SEL-P18105 18-105mm F4
Об'єктив Sony 135mm, f/2.8 STF DSLRA100