Шліфмашина кутова акумуляторна Milwaukee M18 BLSAG125X-0 125мм 18В 11000об·хв 2.4кг кейс без АКБ та ЗП
-27%
Код: 79318
В наявності
Шліфмашина кутова акумуляторна Milwaukee M18 BLSAG125X-0 — це високопродуктивний акумуляторний інструмент, розроблений для професіоналів, які цінують потужність, мобільність та надійність у своїй роботі. Потужний безщітковий двигун - забезпечує продуктивність, еквівалентну мережевим шліфувальним машинам потужністю 800 Вт, дозволяючи ефективно виконувати різноманітні завдання. Висока швидкість обертання без навантаження досягає 11 000 об/хв, що оптимізовано для різальних робіт.
Безключовий захисний кожух - 125 мм захисний кожух з кліпсою для швидкого регулювання без використання ключа, що підвищує зручність та безпеку.