Milwaukee Шліфмашина кутова акумуляторна M18 FSAGV125XB-0X 125мм 18В 85000об·хв 2.7кг кейс без АКБ та ЗП
Код:
75830
Special Price
було
В наявності
Продуктивність мережевого інструменту - забезпечує потужність, еквівалентну мережевій шліфувальній машині на 1200 Вт, що дозволяє ефективно виконувати складні завдання.
Тонкий дизайн рукоятки - забезпечує зручний хват та кращий контроль над інструментом.
Безключовий захисний кожух 125 мм - дозволяє швидко регулювати положення кожуха без використання ключа, забезпечуючи велику глибину різу та зручність налаштування.