Milwaukee Шліфмашина кутова акумуляторна M18 FSAGV125XB-0X 125мм 18В 85000об·хв 2.6кг кейс без АКБ та ЗП
Код:
75829
В наявності
Шліфмашина кутова акумуляторна Milwaukee M18 FSAGF125XPDB-0X — це високопродуктивний акумуляторний інструмент, розроблений для професіоналів, які потребують ефективності та надійності в обмежених просторах. Плоска головка редуктора - дозволяє працювати під кутом до 42°, забезпечуючи доступ до важкодоступних місць. Потужність мережевого інструменту - забезпечує продуктивність, еквівалентну мережевій шліфувальній машині потужністю 1200 Вт.
Категорія:
Артикул:
Виробник:
Milwaukee
Доставка:
Самовивіз з Нової Пошти
Кур'єр Нової Пошти
Антивібраційна бічна рукоятка - знижує вібрацію, підвищуючи комфорт під час роботи.
Безключовий захисний кожух 125 мм - забезпечує велику глибину шліфування та швидке регулювання без використання ключа.
Гнучка система акумуляторів - працює з усіма акумуляторами серії M18.
| Бренд | Milwaukee |
|---|---|
| Тип | кутові (болгарки) |
| Діаметр диска | 125 |
| Швидкість холостого ходу | 8500 |
| Комплектація | без акумулятора, без зарядного пристрою, кейс, шліфмашина |
| Колір | червоний з чорним |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Напруга | 18 |
| Тип платформи | кругла |
| Додаткові характеристики | плавний вимикач |
Схожі товари
Metabo SXE 3125 ексцентрикова
Special Price
було
Makita Шліфмашина кутова GA 9020 RF 230мм 2200Вт 6600об·хв 5.8кг плавн.пуск
Special Price
було
Шліфмашина кутова акумуляторна DeWalt 18 B XR Li-lon безщіткова 125мм 9000об·хв 1.74кг без АКБ і ЗП
Metabo Шліфмашина кутова W 650-125
Metabo Шліфмашина кутова W 750-125, 125мм, 750Вт, 11500 б/хв, М14, 1.8кг
Einhell TC-OS 1520 вібраційна
Metabo Шліфмашина кутова WEV 11-125 Quick , 125мм, 1100Вт, 2800-10500об/хв, 2.1кг