Корпусний вентилятор Zalman ZM-DF120R ARGB, 120мм, 800-2300rpm, 4pin, PWM, 3pin+5VARGB, 34,5dBa, POGO pin, Magnetic, Reversed, чорний
ARGB-підсвічування
Не складна установка та підключення
Спеціально розроблений дизайн лопатей
- зменшує турбулентність на кінчиках лопатей, щоб мінімізувати аеродинамічний шум;
Гумові амортизатори, що поглинають вібрацію
Конструкція з подвійним кульковим підшипником.
Оптимізоване PWM-керування для оптимального охолодження
Зручна компоновка кабелів
| Бренд | Zalman |
|---|---|
| Призначення | для корпусу |
| Тип | вентилятор |
| Тип підшипника | подвійний кульковий |
| Максимальні обороти, об / хв | 2300 |
| Макс. повітряний потік | 70.100000 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Роз'єм | 4-pin |
| Габарити | 124 x 120 x 25 |
| Колір | чорний |
| Напрацювання на відмову | 70 тис. год |
| Статичний тиск | 2.13mmH2O±10% |