Корпусний вентилятор 2E GAMING F120OR-ARGB, 120мм, 1200rpm, 3pin, 3pin +5VARGB, 25.3dBa, чорний
Код:
88610
В наявності
2E Gaming F120OR-ARGB – класичний 120мм вентилятор 2510-4PIN/+ 5V 3PIN RGB з чорними лопатями та керованим RGB підсвічуванням. З чотирьох сторін розміщені антивібраційні накладки. Сучасний матеріал накладок – силікон не деформується при нагріванні, гасить вібрацію, еластичний та витривалий до різного роду навантажень. Вентилятор на підшипнику ковзання, працює тихо при максимальній частоті обертів 1200±10% об/хв. ARGB підсвічення розподіллено по контуру рамки вентилятора.
Категорія:
Артикул:
2E-F120OR-ARGB
Виробник:
2E Gaming
Доставка:
Самовивіз з Нової Пошти
Кур'єр Нової Пошти