2E Gaming Процесорний кулер Air Cool AC120T4-ARGB, LGA1700, 1200, 115x, 1366, AM5, AM4, AM3, AM3+, 4pin PWM, 3pin +5VARGB, TDP 130W
Категорія:
Артикул:
2E-AC120T4-ARGB
Виробник:
2E Gaming
Доставка:
Самовивіз з Нової Пошти
Кур'єр Нової Пошти
Компактний кулер із тихим 120 мм вентилятором на гідравлічному підшипнику. За рахунок фактури лопатей вентилятора при його обертанні підсвічування транслюється із об'ємним ефектом. Радіатор із чотирма 6 мм мідними тепловими трубками, які вбудовані на певній відстані, що підвищує ефективність охолодження та впливає на розподіл повітряних потоків. Алюмінієва поверхня радіатора із спеціальним чорним покриттям із керамічними вкрапленнями, що підвищує ефективність охолодження та гарантує при цьому показник TDP 130W.
| Бренд | 2E Gaming |
|---|---|
| Призначення | для процесора |
| Тип | активний кулер |
| Вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентилятора , мм | 120 |
| Тип підшипника | гідравлічний |
| Максимальні обороти, об / хв | 800 |
| Макс. повітряний потік | 21.500000 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Розрахунковий струм | 0.105000 |
| Роз'єм | 4-pin |
| Габарити | 123 x 138 x 98 |
| Колір | чорний |
| Вага | 448 |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Tеплових трубок | 4 |
| Максимальний TDP | 130 |
| Статичний тиск | 0.79+/-10% mm/H2O |