Корпусний вентилятор 2E GAMING Air Cool Infinity ACF120IW-ARGB, 120мм, 1200rpm, 3pin, 3pin +5VARGB, 23dBa, чорний
Код:
80598
В наявності
120мм вентилятор для корпусу 2E GAMING Infinity (ACF120IW-ARGB) з підсвічуванням ARGB, на підшипнику ковзання. Ефектне свічення центральної частини, яке однаково проглядається у будь-яких ракурсах, доповнено ефектом розсіювання світлових потоків завдяки спеціальній формі лопат вентилятора. Вентилятор виглядає досить привабливо та стане доповненням будь-якої сучасної комп'ютерної системи.
Категорія:
Артикул:
2E-ACF120IW-ARGB
Виробник:
2E Gaming
Доставка:
Самовивіз з Нової Пошти
Кур'єр Нової Пошти
Особливості вентилятор для корпусу 2E GAMING Infinity (ACF120IW-ARGB):
- розміри 120мм; висота 25мм;
- на рамці (у чотирьох куточках) встановлені антивібраційні гумові накладки;
- підключення ARGB підсвічування 3pin5V і можливість синхронізації зі свіченням інших компонентів системи.
| Бренд | 2E Gaming |
|---|---|
| Призначення | для корпусу |
| Тип | вентилятор |
| Вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентилятора , мм | 120 |
| Тип підшипника | ковзання |
| Номінальна напруга | 12 |
| Стартова напруга | 6 |
| Рівень шуму | 23 |
| Роз'єм | 3-pin |
| Колір | чорний |
| Напрацювання на відмову | 30 тис. год |
| Статичний тиск | 0.83 мм |