Корпусний вентилятор 2E GAMING Air Cool X Fan ACF120XB-ARGB, 120мм, 1200rpm, 3pin, 3pin +5VARGB, 20,4dBa, чорний
Код:
81607
В наявності
120мм вентилятор для корпуса 2E GAMING Air Cool X Fan ACF120XB-ARGB з ARGB підсвічуванням, на гідравлічному підшипнику. Яскраве свічення центральної частини, яке однаково проглядається у будь-яких ракурсах, доповнено ефектом розсіювання світлових потоків завдяки спеціальній формі лопат вентилятора. Вентилятор виглядає привабливо та стане доповненням будь-якої сучасної комп'ютерної системи.
Особливості вентилятор для корпуса 2E GAMING Air Cool X Fan ACF120XB-ARGB:
- розміри 120мм, висота 25мм;
- на рамці (у чотирьох куточках) встановлені антивібраційні гумові накладки;
- підключення ARGB підсвічування 3pin5V та можливість синхронізації зі свіченням інших компонентів системи.
Сумісний з контролером 2E-CONTR-B.
У комплекті чотири гвинти для кріплення та інструкція користувача.
| Бренд | 2E Gaming |
|---|---|
| Призначення | для корпусу |
| Тип | вентилятор |
| Вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентилятора , мм | 120 |
| Тип підшипника | гідравлічний |
| Номінальна напруга | 12 |
| Стартова напруга | 6 |
| Роз'єм | 3-pin |
| Габарити | 120 x 120 x 25 |
| Колір | чорний |
| Вага | 130 |
| Напрацювання на відмову | 30 тис. год |
| Статичний тиск | 0.66 mm/H2O |