2E Gaming Процесорний кулер Air Cool AC90D4-ARGB, LGA1700, 1200, 115x, 1366, AM5, AM4, AM3, AM3+, 4pin PWM, 3pin +5VARGB, TDP 130W
Код:
64234
В наявності
Охолодження для процесора 2E GAMING Air Cool AC90D4-ARGB зі ARGB підсвічуванням розподіленою по внутрішній частині вентилятора та класичною баштовою конструкцією радіатора. Компактний кулер із тихим 90 мм вентилятором на гідравлічному підшипнику. Алюмінієвий радіатор з чотирма 6 мм мідними тепловими трубками, які вбудовані на певній відстані, що підвищує ефективність охолодження та впливає на розподіл повітряних потоків. Показник TDP становить 130W. Охолодження для процесора 2E GAMING Air Cool AC90D4-ARGB із відшліфованою поверхнею основи. Прямий контакт теплових трубок із процесором за DTH технологією, покращує тепловідведення.