2E Gaming Корпусний вентилятор Air Cool ACF1206-ARGB 120мм 1200rpm 6pin 25dBa
Код:
56417
В наявності
120мм вентилятор для корпусу 2E GAMING Air Cool Calleo ACF1206-ARGB з підсвічуванням ARGB, на гідравлічному підшипнику. Ефектне ARGB світіння, яке однаково проглядається в будь-яких ракурсах, доповнене ефектом розсіювання світлових потоків завдяки спеціальній формі лопат вентилятора. Вентилятор виглядає досить привабливо та стане доповненням будь-якої сучасної комп'ютерної системи.
Категорія:
Артикул:
2E-ACF1206-ARGB
Виробник:
2E Gaming
Доставка:
Самовивіз з Нової Пошти
Кур'єр Нової Пошти
Особливості вентилятора для корпусу 2E GAMING Air Cool Calleo ACF1206-ARGB:
- розміри 120мм, висота 25мм; - в основі гідравлічний підшипник, із заявленим ресурсом до 30 000 годин безперебійної роботи;
- на рамці (у чотирьох куточках) встановлені антивібраційні гумові накладки; - підключення 6pin одним конектором.