2E Gaming Корпусний вентилятор AIR COOL INFINITY M ACF120IMW-ARGB
Код:
43800
В наявності
120мм вентилятор для корпусу 2E GAMING Infinity M (ACF120IMW-ARGB) з підсвічуванням ARGB, на підшипнику ковзання. Ефектне свічення центральної частини, яке однаково проглядається у будь-яких ракурсах, доповнено ефектом розсіювання світлових потоків завдяки спеціальній формі лопат вентилятора. Вентилятор виглядає досить привабливо та стане доповненням будь-якої сучасної комп'ютерної системи.
Особливості вентилятора для корпусу 2E Gaming Infinity M (ACF120IMW-ARGB):
- розміри 120мм, висота 25мм;
- на рамці (у чотирьох куточках) встановлені антивібраційні гумові накладки;
- підключення ARGB-підсвічування 3pin5V і можливість синхронізації зі світінням інших компонентів системи.
| Призначення | для корпусу |
|---|---|
| Тип | вентилятор |
| Вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентилятора , мм | 120 |
| Тип підшипника | ковзання |
| Макс. повітряний потік | 26 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Стартова напруга | 6 |
| Рівень шуму | 22 |
| Роз'єм | 3-pin |
| Габарити | 120 x 120 x 25 |
| Колір | чорний |
| Напрацювання на відмову | 30 тис. год |
| Статичний тиск | 0.55 мм |