Код:
91557
В наявності
Категорія:
Артикул:
FT-F3600BG
Виробник:
ARDESTO
Доставка:
Самовивіз з Нової Пошти
Кур'єр Нової Пошти
Тиха робота та комфортне світлодіодне підсвічування створюють атмосферу затишку. Акумулятор – літій-іонний, 3 600 мА·год. Швидке заряджання з індикацією ≤ 2,5 год, час роботи за повного заряду – від 3 до 12 год. Модель вирізняється оригінальним дизайном, бежевий колір вентилятора гармонійно пасуватиме до різних інтер’єрів.
Ефективне охолодження
Ефектне підсвічування
Модель має комфортне світлодіодне підсвічування, яке створює атмосферу затишку.
Автономна робота
Вентилятор оснащено надійним літій-іонним акумулятором (3 600 мА·год). Швидке заряджання з індикацією ≤ 2,5 год. Час роботи за повного заряду з підсвічуванням або без нього: 1 швидкість – від 9 до 12 год, 2 швидкість – від 5 до 8 год, 3 швидкість – від 3 до 3,5 год. У комплекті є кабель USB-A Type-C. Тиха робота додає комфорту. Продумана конструкція та акумуляторне живлення роблять цю модель зручною для щоденного використання.
Легкість щодо транспортування
Стильне рішення
| Бренд | ARDESTO |
|---|---|
| Діаметр | 12 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Колір | бежевий |
| Розміри | 13,9 x 14,6 x 24,1 |
| Вага | 0.66 кг |
| Тип | Настільний |
| Комплектація | Документація, Кабель USB-A - USB-C, Вентилятор |
Схожі товари
Philips Вентилятор Philips підлоговий Series 3000, 40см, 48Вт, керування через смартфон, регулювання висоти, чорний
Special Price
було
Вентилятор підлоговий 2E професійний, 35см, 65Вт, кнопки, двигун мідь 100%, срібний
Special Price
було
Philips Вентилятор Philips підлоговий Series 2000, 40см, 48Вт, таймер, поворот 180, білий
Neo Tools Вентилятор підлоговий, професійний, 50Вт, діаметр 30см, 3 швидкості, двигун мідь 100%
Neo Tools Вентилятор підлоговий, професійний, 45 Вт, діаметр 40 см, 3 швидкості, двигун мідь 100%, пульт
Neo Tools Вентилятор підлоговий, професійний, 100 Вт, діаметр 45 см, 3 швидкості, двигун мідь 100%
Вентилятор Philips підлоговий Series 1001, 45см, 47Вт, пульт ДК, опора кругла, білий
Вентилятор підлоговий 2E професійний, 30см, 60Вт, кнопки, двигун мідь 100%, срібний