Код:
91558
Артикул:
FT-F3600BL
Кур'єр Нової Пошти
Тиха робота та комфортне світлодіодне підсвічування створюють атмосферу затишку. Акумулятор – літій-іонний, 3 600 мА·год. Швидке заряджання з індикацією ≤ 2,5 год, час роботи за повного заряду – від 3 до 12 год. Модель вирізняється оригінальним дизайном, чорний колір корпусу вентилятора пасуватиме до сучасних інтер’єрів.
Ефективне охолодження
Ефектне рішення
Модель має комфортне світлодіодне підсвічування, яке створює атмосферу затишку.
Автономна робота
Вентилятор оснащено надійним літій-іонним акумулятором (3 600 мА·год). Швидке заряджання з індикацією ≤ 2,5 год. Час роботи за повного заряду з підсвічуванням або без нього: 1 швидкість – від 9 до 12 год, 2 швидкість – від 5 до 8 год, 3 швидкість – від 3 до 3,5 год. У комплекті є кабель USB-A Type-C. Тиха робота додає комфорту. Продумана конструкція та акумуляторне живлення роблять цю модель зручною для щоденного використання.
Компактність і легкість
Стильне рішення
| Кількість швидкостей | 3 |
| Колір | чорний |
Схожі товари
Вентилятор підлоговий 2E професійний, 35см, 65Вт, кнопки, двигун мідь 100%, срібний
Special Price
було
Philips Вентилятор Philips настільний Series 2000, 22см, 28Вт, таймер, поворот 180, білий
Special Price
було
Philips Вентилятор Philips підлоговий Series 3000, 40см, 48Вт, керування через смартфон, регулювання висоти, чорний
Philips Вентилятор Philips настільний Series 3000, 22см, 27Вт, таймер, поворот 180, чорний
Вентилятор Philips колонний, 110см, 40Вт, пульт ДК, дисплей, графіт
Вентилятор Philips підлоговий Series 1001, 45см, 47Вт, пульт ДК, опора кругла, білий