Код:
91560
Артикул:
FT-F3600Y
Кур'єр Нової Пошти
Тиха робота та комфортне світлодіодне підсвічування створюють атмосферу затишку. Акумулятор – літій-іонний, 3 600 мА·год. Швидке заряджання з індикацією ≤ 2,5 год, час роботи за повного заряду – від 3 до 12 год. Модель вирізняється оригінальним дизайном, жовтий колір корпусу вентилятора робить його яскравим акцентом у будь-якому інтер’єрі.
Ефективне охолодження
Ефектне підсвічування
Модель має комфортне світлодіодне підсвічування, яке створює атмосферу затишку.
Автономна робота
Вентилятор оснащено надійним літій-іонним акумулятором (3 600 мА·год). Швидке заряджання з індикацією ≤ 2,5 год. Час роботи за повного заряду з підсвічуванням або без нього: 1 швидкість – від 9 до 12 год, 2 швидкість – від 5 до 8 год, 3 швидкість – від 3 до 3,5 год. У комплекті є кабель USB-A Type-C. Тиха робота додає комфорту. Продумана конструкція та акумуляторне живлення роблять цю модель зручною для щоденного використання.
Легкість щодо транспортування
Яскравий дизайн
| Кількість швидкостей | 3 |
| Колір | жовтий |
Схожі товари
Neo Tools Вентилятор підлоговий, професійний, 100Вт, діаметр 45см, 3 швидкості, двигун мідь 100%
Special Price
було
Вентилятор підлоговий Neo Tools NT01 професійний, 40см, 50Вт, опора кругла, двигун мідь 100%, білий
Special Price
було
Вентилятор підлоговий 2E професійний, 30см, 60Вт, кнопки, двигун мідь 100%, срібний
Вентилятор Philips підлоговий Series 1001, 45см, 47Вт, пульт ДК, опора кругла, ароматерапія, чорний
Philips Вентилятор Philips настільний Series 2000, 22см, 28Вт, таймер, поворот 180, білий
Philips Вентилятор Philips підлоговий Series 3000, 40см, 48Вт, керування через смартфон, регулювання висоти, чорний
Philips Вентилятор Philips настільний Series 3000, 22см, 27Вт, таймер, поворот 180, чорний