Код:
91559
Артикул:
FT-F3600W
Кур'єр Нової Пошти
Тиха робота та комфортне світлодіодне підсвічування створюють атмосферу затишку. Акумулятор – літій-іонний, 3 600 мА·год. Швидке заряджання з індикацією ≤ 2,5 год, час роботи за повного заряду – від 3 до 12 год. Модель вирізняється стильним дизайном, білий колір корпусу вентилятора пасуватиме до різних інтер’єрів.
Ефективне охолодження
Комфортне підсвічування
Модель оснащено цифровим дисплеєм, а комфортне світлодіодне підсвічування створює атмосферу затишку.
Автономна робота
Вентилятор оснащено надійним літій-іонним акумулятором (3 600 мА·год). Швидке заряджання з індикацією ≤ 2,5 год. Час роботи за повного заряджання з підсвічуванням або без нього: 1 швидкість – від 9 до 12 год, 2 швидкість – від 5 до 8 год, 3 швидкість – від 3 до 3,5 год. У комплекті є кабель USB-A Type-C. Тиха робота додає комфорту. Продумана конструкція та акумуляторне живлення роблять цю модель зручною для щоденного використання.
Легкість щодо транспортування
Стильне рішення
| Кількість швидкостей | 3 |
| Колір | білий |
Схожі товари
Neo Tools Вентилятор підлоговий, професійний, 100Вт, діаметр 45см, 3 швидкості, двигун мідь 100%
Special Price
було
Вентилятор Philips колонний, 110см, 40Вт, пульт ДК, дисплей, графіт
Special Price
було
Вентилятор підлоговий Neo Tools NT01 професійний, 40см, 50Вт, опора кругла, двигун мідь 100%, білий
Вентилятор підлоговий 2E професійний, 30см, 60Вт, кнопки, двигун алюміній 100%, чорний
Neo Tools Вентилятор настільний, 40см, 45Вт, білий
Philips Вентилятор Philips підлоговий Series 3000, 40см, 48Вт, керування через смартфон, регулювання висоти, чорний
Вентилятор Philips підлоговий Series 1001, 45см, 47Вт, пульт ДК, опора кругла, білий